מכירה או קנייה של נכס במקרקעין הן בדרך כלל העסקאות הכי יקרות וחשובות בחיינו העסקיים. עסקאות כאלה מלוות בהמון התלבטויות וספקות עד לשלב של קבלת ההחלטה על סגירת חוזה. מעבר לדירה חדשה משפיע על התא המשפחתי בהרבה תחומים כמו למשל העברת הילדים לגנים ובתי ספר חדשים, הסתגלות לחברה ולשכנים החדשים, דרכי הגעה למקום העבודה או אפילו חיפוש עבודה חדשה ועוד.
 
כמו בכל תחום, גם בשוק הנדל"ן יש אנשי מקצוע כמו שמאים, מתווכים, יועצי משכנתאות, עורכי דין וכו'. שימוש באיש מקצוע רלבנטי יעזור לכם להגיע לעסקה טובה ומתאימה ביותר עבורכם. לכן, כאשר אתם עומדים לפני רכישת הדירה שלכם בשעה טובה, מומלץ לפנות למתווך נדל"ן המתמחה באזור שבו אתם מעוניינים לקנות נכס. למתווך יש ידע רב על האזור והיכרות טובה מאוד עם שוק הנדל"ן האזורי וכך יוכל לעזור לכם לבחור את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

 
מוכרים נכס? כמה דברים שחשוב שתדעו:
  • ע"מ להגיע לסגירת עסקה טובה במחיר הגבוה ביותר בשוק, מחיר שיווק הנכס חייב להיות אטרקטיבי – לא גבוה מידי ולא נמוך מידי.
  • ככל שיש יותר חשיפה לנכס יש יותר הצעות מחיר וכך מייצרים 'תחרות' על הנכס בין הקונים הרציניים ומשיגים עסקה טובה במחיר מקסימאלי.
  • נכס שעומד למכירה תקופה ארוכה מאבד את רמת ההתעניינות בו, מתקבלות פחות הצעות מחיר ולבסוף כשבעל הנכס חייב למכור הוא נאלץ להוריד את המחיר באופן משמעותי. לכן, אם אתם לא בטוחים שאתם רוצים למכור את הנכס, אל תפרסמו אותו למכירה רק כדי לבדוק כמה שווה הנכס שלכם.

מתווך נדל"ן אמין ומקצועי יודע לעשות עבורכם את כל תהליך השיווק והטיפול בנכס תוך שימת לב לכל הדברים החשובים שבדרך. הוא יעזור לכם להחליט על מחיר שיווק אטרקטיבי, ישווק את הנכס בחשיפה מקסימאלית ע"י שימוש בכלים שעומדים לרשותו כמו מאגר קונים פוטנציאלים ושיתוף פעולה עם סוכנים נוספים, יחסוך מכם את הטיפול בקונים, יעשה סינון מקצועי ומיומן של קונים לא תכליתיים, יפנה אתכם לאנשי מקצוע כמו עו"ד ויועץ משכנתאות ע"פ הצורך וילווה אתכם במו"מ עד לסגירת העסקה ולמיצוי הפוטנציאל הכלכלי של הנכס שלכם בצורה המקסימאלית ביותר.

זכרו – כאשר אתם משלמים עמלה למתווך נדל"ן - זו לא הוצאה אלא השקעה!